Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood

Macera ve Gizli Nesne Bulma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 781 MB
  • Sürüm 1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Artifex Mundi
Mac OS işletim sistemlerine sahip cihazlarınız için geliştirilen Enigmatis 2Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood oyunu ile etkileyici bir hayalet macerası yaşayacak ve tüm gizli kalmış nesneleri bularak oyunu tamamlayacaksınız.

Mac OS işletim sistemlerine sahip cihazlarınız için geliştirilen Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood oyunu ile etkileyici bir hayalet macerası yaşayacak ve tüm gizli kalmış nesneleri bularak oyunu tamamlayacaksınız.

Doğa Üstü olayların gerçekleştiği Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood oyunu ile macera dolu bir keşfe çıkacaksınız. Ravenwood parkında gelişen olayları takip eden bir dedektif oradaki değişik güçler tarafından da izleniyor. Sizin yapmanız gereken şey ise tüm ipuçlarını bularak bütün bu olayları çözmek olacaktır. 

Oyunu hemen indirerek bu gizemli keşfe bir an önce başlayabilirsiniz. İçerisinde bulunan mini oyunlar sayesinde stratejilerinizi geliştirebilir, olayları çözmenize yardımcı olabilirsiniz. Grafikleri, Ses efektleri ve animasyonları sayesinden oyun sizi farklı bir dünyaya taşıyacak.

Enigmatis 2: The Mists of Ravenwood indir